راز سرباز شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج)

برخی از روایات از سیزده زن نام می برند که هنگام ظهور امام ، با حضرتش هستند و شاید آنان از کسانی اند که از نیروهای ابتدایی حضرت مهدی می باشند. برخی از روایات نیز عدد زنانی را که به حضرت یاری می رسانند،چهار صد نفر یا هفت هزار و هشتصد نفر ذکر کرده اند و آنان زنانی هستند که پس از قیام، حضرت را همراهی می کنند و در کارها به آن حضرت یاری می رسانند.
در کتاب فتن ابن حماد آمده است، تعداد مؤمنان به هنگام خروج دجال، دوازده هزار مرد و هفتهزار و هفتصد یا هشتصد زن هستند.(فتن، ص151)
امام باقر(ع) می فرماید: « به خدا سوگند! سیصد و اندی نفر(اصحاب خاص مهدی(عج)) خواهند آمد و پنجاه زن در میان آنان است.»(الغیبه نعمانی، ص279) مفضل بن عمر می گوید: امام صادق(ع) فرمود: همراه حضرت قائم(عج)، سیزده زن هستند»؛ عرض کردم: آنان چه می کنند و چه نقشی دارند؟ فرمود: « زخمی ها را مداوا می کنند و از بیماران پرستاری می نمایند؛ همچنان که همراه رسول خدا(ص) بودند ... .»(اثبات الهداه، ج3، ص75)
در برخی از روایات نیز تنها به همراه بودن زنان؛ اکتفا کرده و تعدادشان را ذکر نکرده اند ... .
با توجه به این روایات،‌ روشن می شود که تا هفت-هشت هزار زن در میان لشکریان خواهدند بود که از این تعداد، سیزده تن جز یاران خاص قرار خواهند گرفت.

من مجتبی زارعی از نوادگان آریایی از کشور ایران از شهر تهران قول میدم به آقا حضرت مهدی (عج) که دیگه سمت گناه نرم و یکی از بهترین سربازان آقا باشم.

دوستان بیاییم همگی به آقا امام زمان(عج) قول بدهیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

 

رمز سربازش شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج)

http://postman.persianblog.ir/

/ 1 نظر / 21 بازدید
ستاره

سلام بهتون تبریک میگم واقعا وبلاگ جالب هستش ستاره ازشیراز